Úspechy

Pavol Roháček


Ako teamleader priniesol z EOJ 2017 2x zlato a 1x striebro v kategórií družstvá Small a Large

1. Vicemajster SR družstiev v kategórií Large 2016

Reprezentácia SR na EO 2016

Medzinárodný rozhodca od 2016

Reprezentácia SR na IMCA 2015

Národný rozhodca od 2015

Reprezentácia SR na EO 2014

Dominka Vlčková


Majster SR družstiev v kategórií Small 2017

Reprezentácia SR na EO 2017

Reprezentácia SR na AWC 2017

1. Vicemajster SR jednotlivcov v kategórií Small 2016

Majster SR družstiev v kategórií Small 2016

Majster SR papillonov 2016

A3ch od roku 2016

Reprezentácia SR na AWC 2016

Reprezentácia SR na EO 2016

2. Vicemajster SR družstiev v kategórií Small 2015

Reprezentácia SR na EO 2015

Andrea Vlčková


Majster SR juniorov družstiev v kategórií Small 2015

2. Vicemajster SR juniorov družstiev v kategórií Small 2015

2. Vicemajster SR juniorov jednotlivocv v kategórií Small 2015

Majster SR teriérov 2015

Reprezentácia SR na EOJ 2015

Reprezentácia SR na EOJ 2013

Marek Peleš


1. Vicemajster SR družstiev v kategórií Small 2016

Majster SR juniorov jednotlivocv v kategórií Small 2016

Reprezentácia SR na EOJ 2016

1. Vicemajster SR juniorov jednotlivocv v kategórií Small 2015

Reprezentácia SR na IMCA 2015

Reprezentácia SR na EOJ 2015

Reprezentácia SR na EOJ 2014

Jakub Brza


Agility družstiev na EOJ 2016 4./54.

Súčet družstiev na EOJ 2016 7./54.

Reprezentácia SR na EOJ 2016

Strieborný junior ČR jednotlivocv v kategórií Large 2015

1. Vicemajster SR detí jednotlivocv v kategórií Large 2015

Reprezentácia SR na EOJ 2015

Dana Čunderlíková


2. Vicemajster SR družstiev v kategórií Medium 2017

Reprezentácia SR na IMCA 2017

1. Vicemajster SR družstiev v kategórií Small 2016

Reprezentácia SR na IMCA 2016

Daniela Machovičová


1. Vicemajster SR družstiev v kategórií Large 2016

Reprezentácia SR na IMCA 2015

Majster SR družstiev v kategórií Large 2015

Reprezentácia SR na EO 2014

Lenka Lutherová


2. Vicemajster SR junioriov družstiev v kategórií Large 2015

Anita Jančovičová


2 Vicemajster SR jednotlivcov v kategórií Small 2017

2. Vicemajster SR jednotlivcov v kategórií Small 2016

Majster SR družstiev v kategórií Small 2015

2. Vicemajster SR jednotlivcov v kategórií Medium 2015

TOP športová šeltia 2015

Reprezentácia SR na AWC 2015

Reprezentácia SR na EO 2015

Miriam Frézová st.


1. Vicemajster SR družstiev v kategórií Small 2016

Margaréta Hanzlová


A3ch od roku 2017

Majster Európy v kategórií družstvá LA 2017

Dvojnásobný Majster Európy v kategórií družstvá SA 2017

Reprezentácia SR na EOJ 2017

1. Vicemajster SR v kategórií jednotlivci juniori SA 2017

2. Vicemajster SR v družstvách v kategórií SA/MA 2017

Majster SR v družstvách v kategórií LA 2017

Reprezentácia SR na EO 2017

1. Vicemajster SR družstiev v kategórií Small 2016

1. Vicemajster SR juniorov jednotlivcov v kategórií Large 2016

Majster SR juniorov družstiev 2016

Reprezentácia SR na EO 2016

Súčet jednotlivcov na EOJ 2016 4./144.

Súčet družstiev na EOJ 2016 7./54.

Reprezentácia SR na EOJ 2016

Reprezentácia SR na EOJ 2015

Anna Hanzlová


1. Vicemajster SR jednotlivcov v kategórií Large 2017

Reprezentácia SR na EO 2017

1. Vicemajster SR družstiev v kategórií Large 2016

Silvia Cabadajová


Majster SR detí jednotlivcov v kategórií Small 2016

Agility družstiev na EOJ 2016 8./67.

Reprezentácia SR na EOJ 2016

Michaela Cabadajová


1. Vicemajster SR jednotlivcov v kategórií Small 2017

Reprezentácia SR na EO 2017

Reprezentácia SR na AWC 2017

1. Vicemajster SR teriérov v kategórií Small 2016

A3ch od roku 2016

Reprezentácia SR na EO 2015

Kristína Redajová


Majster SR v družstvách v kategórií LA 2017

1. Vicemajster SR družstiev v kategórií Large 2016

Natália Pelešová


Reprezentácia SR na IMCA 2017

Petra Matušíková


2. Vicemajster SR družstiev v kategórií Medium 2017

Reprezentácia SR na EOJ 2017

Majster SR v družstvách v kategórií SA/MA 2017

Reprezentácia SR na IMCA 2017